Нам часто задають питання щодо карток Домана і по методиці в цілому. Намагаємося відповісти на всі запитання.

Чи правда, що Доман створював свою методику для дітей із затримкою розвитку?

Так, цілком вірно. У Домана були проблеми з власними дітьми і йому довелося розробити методику для розвитку дітей із затримкою розвитку. Ця методика була успішно випробувана на його власних дітях, а потім була адаптована для звичайних дітей.

На що спрямований ранній розвиток дітей до року?

Якщо мова йде про методику Глена Домана, то в основному на зорову пам'ять дитини. Дитина до 3 років вбирає знання як губка, і йому цих знань ніколи багато не буває.

Розкажіть щось цікаве про Глена Домана

Із задоволенням. Кілька фактів про нього:

  • У 1941 році Доман був покликаний в армію (друга світова). Почав він рядовим піхотинцем, а закінчив війну командиром піхотної роти;
  • 1955 рік - заснований Інститут Розвитку Людського Потенціалу, де вдосконалювалася його методика.
  • Гленом Доманом в рамках методики були розроблені програми дихання (з підвищеним вмістом кисню), розвитку мовлення, а також мануальна програма.
  • У 1960 році в журналі «Американської Медичної Асоціації» з'явилася стаття Домана про методику лікування дітей з ушкодженнями мозку і описом результатів їх реабілітації.
  • Серед багатьох нагород, отриманих Доманом в різних країнах, є навіть лицарське звання, дане йому Бразильським урядом за видатну роботу від імені дітей всього світу.

 

Глен Доман писав книги? Де можна скачати книги Домана?

Так. Одні з найвідоміших книг - "Гармонійний розвиток дитини" і "Як навчити вашу дитину читати або тиха ніжна революція". Завантажити книги Глена Домана можна на ресурсі Куб.ру (http://www.koob.ru/doman_glenn/) або ж купити книгу за методикою Домана ("Як виростити вундеркінда" Башкова) у нас в магазині.

Хто з великих людей позитивно відгукнувся про методику?

Позитивно відгукнулися про методику багато великі люди минулого століття. Наприклад, автор книги "Після трьох вже пізно" Масару Ібука. Хто не знає, це засновник і директор фірми Sony. Завантажити цю книгу можна також на куб.ру, або ж на ліб.ру і на інших ресурсах. Одна з цитат з книги Ібука дуже сподобалася: "Єдина мета раннього розвитку — дати дитині таку освіту, щоб вона мала глибокий розум і здорове тіло, зробити його тямущим і добрим."

Чекаємо на ваші запитання по картках Домана (і не тільки) на пошту contact@shpuntik.com.ua. Ваш Шпунтик.