Розвиваючі дерев’яні іграшки купити, деревянный паровозик киев купить игрушки из дереваДерев’яні розвиваючі іграшки – це поєднання найкращих традицій наших далеких предків та найсучасніших технологій з гармонічного розвитку дітей.

З давніх давен малюкам давали гратися дерев’яними брусочками – природними та екологічно чистими частинками навколишнього світу. Малюк насичувався від дерева позитивною енергією сонця, яку дерево вбирало багато років, а то й століть.

Відтепер з поширенням екологічного та здорового способу життя повернулась й популярність іграшок з деревени. А великий асортимент дерев’яних іграшок дозволяє завжди вибрати вподобану іграшку для вашого малюка.

Дерев’яні іграшки не тільки приємно тримати в руках, вони також бережуть здоров’я нервової системи вашої дитини та гарантують відсутність алергії. Загалом розвиваючі дерев'яні іграшки виробляються для дітей молодшого віку, тому питання безпеки стоїть на першому плані. Відсутність небезпечних випарів (які надає неякісний дешевий полімер) – це запорука безпеки та здоров'я вашого крихітного дослідника.

Можливості дерев’яних розвиваючих іграшок

На теперішній час вибір розвиваючих іграшок, в тому числі дерев’яних, дуже різноманітний. Це можуть бути пірамідки, пазли, кубіки, рамки-лабіринти, стукалки, рамки-вкладиши з фруктами або дикими тваринами, кільця на лабіринті з пружини, дерев’яні паровозики та різноманітні конструктори. Досить поширені дерев’яні іграшки в методиці Маріі Монтессорі.

Пірамідки

Основний принцип пірамідок – сортування кілець за розміром та кольором, надягаючи кільця на стрижень пірамідки. Ця дитяча іграшка розвиває логіку, елементарні математичні уявлення (рахунок до 5 або до 10), вчить розрізняти форму та запам’ятовувати основні кольори. Ось, наприклад, пірамідка для вивчення рахунку.

Стучалки

Ваш малюк дуже енергійний і ви не знаєте куди спрямувати цю енергію? Не проблема, наші дерев’яні іграшки стучалки (стукалки) допоможуть йому направити всю зайву енергію в гру. Адже стукати молоточком дуже цікаво, ще й зайвої сором’язливості можна позбутися. Основна функція стучалки – відпрацювання координації рухів, тому що потрапляти молотком потрібно саме по фігуркам, а у відповідь фігурки порадують малюка вмінням літати. Крім того, додаткові функції стучалки - сортування та запам’ятовування основних кольорів, а також захват рукою фігурки та опускання її в отвір.

Рамки-вкладиші

Рамки-вкладиші, на яких базується методика Марії Монтессорі, - це дерев’яні іграшки в виді дошки з отвірами у вигляді домашніх та диких тварин, фруктів та овочів та ін. Кожен вкладиш має зручну ручку для захвату, на яку обов'язково зверне увагу ваш малюк. Малюк бере вкладиш за ручку достає його та вставляє обратно (під кожен вкладиш в рамці вирізаний унікальний отвір). Дерев’яні рамки-вкладиші по методиці Марії Монтессорі розвивають дрібну моторіку, самостійність, концентрацію уваги, пізнання навколишнього світу, допомагає у розвитку мовлення та творчіх здібностей.

Також, на відміну від дерев’яних іграшок величезною популярністю користується методика раннього розвитку Глена Домана.