розвиваючі іграшки від 1 до 2 роківЩоб максимально сприяти розвитку тих чи інших навичок і вмінь, іграшка повинна відповідати віку дитини. У віці від одного до двох років основною діяльністю вашого малюка буде предметна діяльність. Тобто, малюк впізнаю різноманітні властивості предметів дієвим шляхом: граючи з різноманітними іграшками, він вчиться розрізняти та порівнювати колір, форму, розмір предмета (якості предметів). В вашого малюка стрімко удосконалюється дрібна моторика, що дозволяє вашій улюбленій дитині здійснювати більш складні дії з іграшками, що вимагають більш розвинутою координації рухів пальців та рук.

Тому в віці від 1 до 2 років потрібно вибирати іграшки, які передбачають різноманітні дії з одним або декілька ми одноманітними предметами, які відрізняються тільки по розміру або по кольору деталей. Це можуть бути:

  • Пірамідки, для вивчення рахування та розвитку дрібної моторики у дітей.
  • Великі пазли та мозаїки
  • Вкладиші разної форми та розміру (рамки-вкладиші за методикою Монтессорі)
  • Картки Домана, які розвивають більше не координацію рухів, а читання та рахування
  • Дерев’яні розвиваючі іграшки, такі як розкладний паровозик-гусениця.

В нашому інтерне-магазині розвиваючої дитячої іграшки Шпунтик ви зможете знайти і купити все необхідне для якісного і веселого розвитку дитини від народження і до школи.