На дворі чудова погода, і багато батьків стурбовані питанням купівлі дитячого велосипеда. Адже після того, як дитинка навчиться повзати, ходити, дитину вчать їздити на велосипеді. Давайте розглянемо всі аспекти вибору вірного "двоколісного друга" для вашої дитини.
 
Коротенько:
  • вік дитини.
  • підлогу.
  • безпека і надійність.
  • різноманітні "плюшки".

Вік дитини

Батьки купують дитині перший велосипед, коли дитині буде 3 роки і старше. У специфікації кожного агрегату зазначено, для якого він віку і яка в нього максимальна "вантажопідйомність" (наприклад, від 3 до 5 років, до 25 кг). Для меншого віку дитини кермо і сідло розташовані нижче, варто це врахувати.

Стать

Є велосипеди для дівчаток і для хлопчиків. Конструктивно вони не відрізняються, але можуть сильно відрізняться в плані дизайну. Адже дівчатка більше люблять червоні, жовті і рожеві кольори, а хлопчаки - чорні, сині. Крім того, велосипеди для дівчаток можуть бути зроблені по мультфільмах про принцес, а для хлопчиків - про спайдермена.

Безпека та надійність велосипедів для дітей

Пунктик, який дуже важливий батькам дитини, але не важливий самій дитині. Варто вибирати такий агрегат, у якого ланцюг захищений спеціальним кожухом (щоб не "зажовувало" одяг дитини), присутні хороші чіпкі гальма. Ручки на кермі (за які тримається дитина) повинні бути прогумованими, а не пластмасові (коли долоньки пітні і мокрі, руки можуть зісковзувати). Крім того, для самих маленьких діток повинні бути додаткові стабілізаційні колеса, які не дадуть впасти велосипеду в крутих поворотах.

Різноманітні "плюшки"

Це можуть бути і гучний "дзвоник" на кермі, і додаткові ємності для перевезення дрібних іграшок. Також велосипед може бути обладнаний багажником і світловідбивачами.
 
На додаток до вищесказаного, хотілося б порадити батькам: купуючи велосипед, купіть і додатковий захист для дитини. Це дитячий шолом, налокітники та наколінники.
 
Гарного вам катання.